OŠ Galdovo najbolje vrti zdravi film!!

Nestlé Hrvatska već više od desetljeća podržava projekt "Vrtim zdravi film" u okviru globalne inicijative "Nestlé for Healthier Kids" uz glavnog pokrovitelja projekta, Hrvatski školski sportski savez. OŠ Galdovo s voditeljicom projekta prof. Andreom Cavrić sudjeluje u projektu gotovo od samih početaka. U okviru projekta  učenici viših razreda osnovnih škola stječu znanja o osnovama pravilne prehrane, njenom planiranju i poboljšanju navika, kroz praktične primjere uče o važnosti zdravog života s naglaskom na raznovrsnoj prehrani i važnosti tjelesne aktivnosti. Izuzetna je čast i ponos meni kao voditeljici projekta dobiti nagradu kao najbolja  škola u RH koja ima najveći ukupni postotak znanja ostvaren nakon ankete 2 na završetku projekta. Ovom prilikom pohvaljujem učenike 8.a i 8.b razreda koji su sudjelovali u ovom projektu te su pokazali veliku razinu znanja koju su usvojili, a osobito sam sretna šta je veliki broj djece počeo sa primjenom usvojenog u svakodnevnom životu, shvatili su koliko je zdrava i uravnotežena prehrana uz tjelesnu aktivnost važna u njihovom rastu i razvoju.

Andrea Cavrić

objavio: Josip Tominac   datum: 25. 10. 2022.